TM Tour

ID: 754149

Španělsko, Portugalsko z Barcelony na lodi Azamara Quest *****

Termín: 04.11. (St) - 14.11. (So) 2020

Délka pobytu: 11 dní, 10 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: All inclusive

Cena: 76 020 Kč

Trasa plavby
Španělsko, Portugalsko
Popis lodě

Azamara Quest je menší než většina nových lodí, nadchne Vás však jejím luxusem, pohodlím
a intimní atmosférou. V restauracích se podává výborné jídlo a ubytování v kajutách je velmi pohodlné. Obsluha je velmi milá a pozorná. Na dva cestující připadá 1 člen posádky. Vody moří a oceánů brázdí od roku 2000. 

Výrobní cena Azamara Quest byla přibližně 150 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 30.277Délka lodě (v metrech): 181Šířka lodě (v metrech): 25Počet palub pro pasažéry: 9Celkový počet kabin: 343Maximální počet pasažérů: 7102
Vybavení lodě
Restaurace a baryItalská restaurace Aqualina servírující středomořské speciality z čerstvých lokálních ingrediencí Steakhouse Prime C nabízející široký výběr lahodných steaků z mnoha druhů masa Vinotéka Restaurace Patio blízko bazénu nabízející neformální stolování pod širým nebem,zahrnuje i bar s rozmanitou nabídkou mražených jogurtů Restaurace Windows Café s krásným výhledem do krajinyZábavaCabaret Lounge plný skvělých muzikálových přestavení, živé hudby a sólistů, k dispozici i bar a pohodlné sezení Kasino Butiky Bar Discoveries Lounge s širokým výběrem vín i likérů Kavárna Mosaic café s rozmanitým výběrem lahodné kávy Karetní salónek a společenská místnost Living room Knihovna s interaktivními digitálními stoly umožňujícími sdílet zážitky online Vzdělávací programy o navštěvovaných destinacích, ochutnávání vína, kuchařské show, lekce základů užívání počítače (Excel, PowerPoint, Photoshop)  Sport a odpočinekFitness centrum s výhledem na oceán, k dispozici i osobní trenéři Kurzy jógy, pilates a dalšími cvičeními Wellness centrum Sanctum Spa zahrnující masáže horkými kameny, obličejové masáže, zábaly a další relaxační procedury Kosmetický salón, kadeřnictví a holičství, manikúra a pedikúra
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Prémiové likéry a další speciality, které nejsou zahrnuty v ceně. Nadstandardní služby - fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Nabízíme možnost prodloužit pro vás vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
Program plavby
1. den,Barcelona, Španělsko, (připlutí: --:-- | odplutí: 18:00)2. den,Valencie, Španělsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)3. den,Cartagena, Španělsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 20:00)4. den,Motril, Španělsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 22:00)5. den,Málaga, Španělsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 20:00)6. den,Cadiz, Španělsko, (připlutí: 13:00 | odplutí: 22:00)7. den,Sevilla, Španělsko, (připlutí: 15:00 | odplutí: --:--)8. den,Sevilla, Španělsko, (připlutí: --:-- | odplutí: --:--)9. den,Sevilla, Španělsko, (připlutí: --:-- | odplutí: 16:45)10. den,Lisabon, Portugalsko, (připlutí: 18:00 | odplutí: --:--)11. den,Lisabon, Portugalsko, (připlutí: --:-- | odplutí: --:--)
04.11. (St) - 14.11. (So) 2020 - 11 dní, 10 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
All inclusive
Vlastní
-76 020 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPlavby - Zaoceánské
MístoŠpanělsko
HotelŠpanělsko, Portugalsko z Barcelony na lodi Azamara Quest
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu
Termín04.11.2020 - 14.11.2020
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Vytvářím objednávku...